Komanda

PFI veikia tiesiogiai Coinrule!

Kaip dalis CoinruleNauji techniniai rodikliai, PFI dabar veikia Coinrule, suteikiant jums daugiau galimybių tinkinti savo strategijas. 

PFI arba pinigų srautų indeksas yra techninis osciliatorius, kuris naudoja kainų ir apimties duomenų derinį, kad nustatytų perpirktas arba perparduotas monetas. Panašus į RSI, PFI svyruoja tarp 0 ir 100. Tačiau PFI monetos laikomos perpirktomis, kai PFI yra 80, ir perparduotomis, kai PFI yra jaunesnė nei 20 metų. Tačiau taip pat dažnai naudojamos 90 ir 10 slenksčiai. Kai PFI pasiekia šias pagrindines ribas, turtas gali būti paruoštas tendencijos pasikeitimui. Kitas svarbus dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra rodiklio ir kainos skirtumai. Jei PFI auga kainai krentant arba nekintant, tai gali būti požymis, kad kaina netrukus padidės. Panašiai, jei PFI krenta, kai kaina kyla arba nekinta, tai gali reikšti, kad esame pasiruošę tendencijos pasikeitimui. PFI dažnai naudojamas kartu su santykinio stiprumo indeksu (RSI), siekiant padidinti signalų patikimumą. Pažvelkime į pavyzdį:

Pirmiau pateiktame pavyzdyje PFI nukritimas žemiau 20 buvo požymis, kad netrukus įvyks pasikeitimas. Kai PFI nukrito žemiau 20, prasidėjo apsisukimas ir kaina pradėjo didėti.

Peržiūrėkite kai kuriuos mūsų PFI šablonus, kad pradėtumėte įtraukti šį rodiklį į savo strategijas Coinrule.

Tikimės, kad jums patiks nauja funkcija. Sėkmingos prekybos!