Komanda

Sujungimo laikas

ETH 2.0 jau čia! Vakar, apie 3 val. EST, įvyko ilgai lauktas „Ethereum“ perėjimas nuo „Proof-of-Work“ prie „Proof-of-stake“. Prieš renginį daugelis galvojo, kokią įtaką rinkai turės šis svarbus įvykis. Ar sėkmingas susijungimas padėtų į geresnę rinkos perspektyvą? O gal nepavykęs susijungimas sukeltų tolesnę kapituliaciją ir sumaištį?

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad sujungimas buvo sėkmingas. Šis įvykis perkels „Ethereum“ blokų grandinę į naujus „Proof-of-Stake“ tikrinimo mazgus, kuriems reikės įdėti 32 ETH, kad galėtumėte tinkle tapti tikrintoju. Investuotojui ETH turėjimas dabar yra patrauklesnis dėl to, kad dabar jis defliuoja. Tai reiškia, kad Ethereum dabar yra didžiausias rinkos kapitalizacijos defliacinis turtas planetoje. Siūloma, kad perkėlus senąją darbo įrodymo sistemą, tinklo energijos suvartojimas sumažėtų maždaug 99 %. Trumpai tariant, tai padarys „Ethereum“ daug efektyvesnį ir leis žengti reikšmingus žingsnius link aplinkai tvarios kriptovaliutos ateities. Be to, atsižvelgiant į dabartinį ESG pasakojimą apie investavimą, šis geresnis efektyvumas gali pritraukti į kriptovaliutų pasaulį naujų institucinių investuotojų, kurie anksčiau galėjo vengti šio sektoriaus, kad išlaikytų žalią įvaizdį.

Kita svarbi sujungimo pasekmė yra ta, kad ETH žetonų, išduotų kaip bloko atlygis, skaičius žymiai sumažės. Prieš sujungimą kiekvieną dieną buvo išgaunama apie 13,000 1,600 eterio. Dabar šis skaičius sumažės iki maždaug XNUMX eterio per dieną. Tai dar vienas stulbinantis susijungimo požymis, nes savo atlygį parduodantys kalnakasiai turės žymiai mažiau „Ethereum“ pardavimo spaudimo.

Žvelgiant iš techninės perspektyvos, pirmiausia pasirodė, kad rinka jau turėjo šio įvykio kainas, nes per pirmąsias kelias valandas po susijungimo nepatyrėme jokio reikšmingo nepastovumo, kurio daugelis tikėjosi. Kasdieniame laiko intervale buvo aiškus simetriško trikampio modelio pavyzdys. Jaučiai nekantriai stebėjo šią diagramą, nes išsiveržimas virš šio trikampio galėjo atverti kelią naujiems diapazono rekordams. Daugelis tikėjosi išsiveržimo virš šio trikampio kaip MA9 ir atrodė pasiruošę kirsti aukščiau MA50, o tai būtų žymėjęs stiprų pirkimo signalą. Tačiau galiausiai meškos pasiekė savo kelią, nes trikampio raštas sugedo ir mes atsitrenkėme į nugarą žemiau 1,500 USD, todėl MA9 ir MA50 išsiskyrė. „Bulls“ tikisi, kad galėsime šiek tiek atsikvėpti iki 1,400–1,450 USD paramos diapazono. Sumažėjimo priežastis iš esmės nežinoma, tačiau daugelis spekuliantų mano, kad tai įvyko dėl to, kad prekybininkai iškraudavo anksčiau nusipirktą ETH, kad galėtų spekuliuoti šakute. Kita priežastis gali būti ta, kad kainą anksčiau pakeldavo prekybininkai, pirkę arba skolindamiesi papildomą ETH, kad galėtų reikalauti papildomo Ethereum, kai perėjome prie „Proof-of-stake“. Dabar šie prekybininkai išparduoda šį ETH perteklių, todėl kainos nukrenta iki dabartinės mažesnės paklausos lygio.

Peržiūrėkite diagramą „TradingView“. čia.