Komanda

MACD veikia tiesiogiai Coinrule!

Kaip dalis Coinrulenauji techninių rodiklių pasiūlymai, Coinrule dabar integravo MACD (Moving Average Convergence Divergence) indikatoriaus palaikymą, suteikiantį jums dar daugiau galimybių pritaikyti savo strategijas!

MACD yra tendencijas sekantis impulso indikatorius, rodantis ryšį tarp dviejų slankiųjų turto kainos vidurkių. MACD apskaičiuojamas iš 26 periodų EMA atimant 12 periodų eksponentinį slankųjį vidurkį (EMA).

To skaičiavimo rezultatas yra MACD eilutė. Tada ant MACD linijos viršaus nubrėžiama devynių dienų MACD EMA, vadinama „signalo linija“, kuri gali veikti kaip pirkimo ir pardavimo signalų paleidiklis. Prekybininkai gali nusipirkti turtą, kai MACD kerta virš signalo linijos, ir parduoti (arba trumpinti) turtą, kai MACD kerta žemiau signalo linijos. MACD rodikliai gali būti interpretuojami keliais būdais, tačiau labiau paplitę metodai yra kryžminimas, divergencijos ir greitas kilimas / kritimas. Kaip iliustruoja toliau pateiktas pavyzdys, MACD gali būti labai naudingas signalas, kada pradėti ir baigti sandorius. 

Tikimės, kad jums patiks naujas indikatorius. Sėkmingos prekybos!