Komanda

MA/RSI padidinimo/sumažėjimo indikatorius jau čia!

Coinrule dabar pristatė galimybę vartotojams panaudoti MA ir RSI padidinimą ir mažinimą pagal savo taisykles, suteikdami jums dar daugiau pritaikymo galimybių!

Kas yra RSI ir MA?

RSI arba santykinio stiprumo indeksas yra techninis rodiklis, dažnai naudojamas prekyboje. Jis veikia matuodamas kainų judėjimo greitį ir pokyčius, kad nustatytų, ar moneta yra perparduota (tai rodo gerą įėjimo tašką), ar perpirkta (nurodo trumposios pozicijos išėjimo / įėjimo tašką). RSI svyruoja tarp 0 ir 100 ir tradiciškai laikoma perpirkta, kai daugiau nei 70, ir perparduota, kai mažesnė nei 30. Iš esmės perpirkta moneta laikoma brangesne nei turėtų būti, o perparduota moneta laikoma pigesne, nei turėtų būti. Kai monetos RSI pasiekia šiuos du pagrindinius lygius, tai rodo, kad ji gali būti paruošta tendencijos pasikeitimui, pažymint gerą potencialų įėjimo / išėjimo tašką.

MA arba slenkamieji vidurkiai yra vieni iš labiausiai paplitusių prekybos rodiklių. Juos paprasta interpretuoti ir efektyviai naudoti. Jie dirba imant tam tikro kainų laikotarpių skaičiaus vidurkius. Pavyzdžiui, MA50 imamas ankstesnių 50 laikotarpių vidurkis. MA9 (ankstesnių devynių kainų laikotarpių vidurkis) labai greitai reaguoja į kainų pokyčius, suteikdamas greitus signalus. Iš kitos pusės – daugiau signalai gali sukelti daugiau klaidingų signalų ir daugiau prekiauja nuostolingai. Priešingai, slenkamieji vidurkiai, apskaičiuoti naudojant didesnį periodų skaičių, pvz., MA100 (kurie atsižvelgiama į šimtą ankstesnių kainų laikotarpių), duoda patikimesnius signalus, tačiau su vėlavimu. 

Coinrule anksčiau turėjo MA ir RSI palaikymą, tad kas naujo?

Naujausias mūsų naujinimas suteikia vartotojams galimybę nustatyti sąlygą, kad RSI padidėtų / sumažėtų tam tikru laikotarpiu per tam tikrą laikotarpį:

Automatiškai sukuriama grafinė vartotojo sąsaja, tekstas, programos aprašas

Pavyzdžiui, jei RSI per trumpą laiką (pvz., 5 minučių) padidėtų 15 taškais, tai gali parodyti, kad moneta turi didelį pagreitį. Tai galėtų būti potencialus įėjimo taško rodiklis, nes moneta ir toliau galėtų gerai veikti. Ir atvirkščiai, jei RSI per trumpą laiką sumažėjo 5 taškais, jis gali veikti kaip išėjimo iš padėties indikatorius. Taip pat galite naudoti tai kaip rodiklį, norėdami įvesti trumpąją poziciją kai kuriose mūsų sverto biržose. 


Panašiai vartotojai taip pat gali nustatyti sąlygas, kad slankusis vidurkis padidėtų arba sumažintų tam tikru procentu, USD arba BTC verte, suteikdami vartotojams dar daugiau galimybių tinkinti savo taisyklėse naudodami MA sąlygas:

Grafinė vartotojo sąsaja, tekstas, programa, pokalbis arba tekstinis pranešimas Aprašymas generuojamas automatiškai

Tikimės, kad jums patiks naujos funkcijos! Sėkmingos prekybos!