Komanda

„KuCoin Futures“ gyvai Coinrule!

Coinrule džiaugiasi galėdamas tai pranešti „KuCoin Futures“ dabar yra tiesiogiai! Pradėkite prekiauti ateities sandoriais Coinrule dabar!

Gebėjimas trumpinti
Integravę KuCoin Futures, dabar galėsite trumpinti KuCoin turtą, neturėdami pagrindinio turto. Užimti trumpą arba pardavimo poziciją KuCoin Futures iš esmės yra statymas, kad turto kaina kris. Kai „parduodate trumpai parduodate“ ateities sandorį, jūs perkate sutartį, kad ateityje parduotumėte už (pageidautina) mažesnę kainą. Pavyzdžiui, jei parduodate vieną Bitcoin kontraktą už 17,000 16,000 USD, darote statymą, kad Bitcoin kaina kris. Jei tada kaina nukris iki 1,000 XNUMX USD ir nusipirksite vieną kontraktą (taip uždarysite poziciją), uždirbsite XNUMX XNUMX USD.

Maži mokesčiai

Kitas KuCoin naudojimo pranašumas yra maži mokesčiai. Gamintojo mokesčiai yra 0.02%, o gavėjo mokesčiai yra 0.06%, tačiau jie gali smarkiai sumažėti priklausomai nuo jūsų mėnesio prekybos apimties ir jūsų sąskaitoje laikomo KuCoinToken (KCS) likučio. Dideli mokesčiai gali sunaudoti pelną iš prekybos, ypač kai jūsų strategijose vykdoma daug sandorių. Todėl Kucoin yra puiki vieta naudoti skalpavimo strategijas.

Norėdami gauti naujausią KuCoin mokesčių suskirstymą, peržiūrėkite juos mokesčių puslapyje.

Geriausios rinkos

Turėdama daugiau nei 130 svertų rinkų porų, KuCoin garsėja kaip geriausia centralizuota birža, perkant ir prekiaujanti mažesnės rinkos kapitalizacijos altkoinais, turinčiais didelį potencialą. Šios mažos kapitalizacijos monetos dažnai turi didesnį nepastovumą nei didesnės rinkos kapitalizacijos monetos. Ir pagauti visus jų sprogstamuosius judesius gali būti iššūkis. Kaip žino visi prekybininkai, kuo didesnis nepastovumas, tuo didesnės galimybės. Todėl šios rinkos yra tobulos naudoti Coinruleautomatizuotos prekybos strategijos. Dabar galite pasinaudoti šio nepastovumo pranašumais, nelaikydami akių nuo monitoriaus prekiaujant.

Tikimės, kad jums patiks šios naujos biržos integracija. Saugi prekyba!