Komanda

Kucoin ateina į Coinrule

Coinrule su džiaugsmu praneša apie mūsų naują strateginę partnerystę KuCoin, pasaulyje pirmaujanti kriptovaliutų prekybos platforma! KuCoin integracija suteiks papildomą mainą Coinrule vartotojai gali automatizuoti savo sandorius ir unikalią naują automatizuotos prekybos galimybę KuCoin vartotojams!

Geriausios rinkos

Turėdama daugiau nei 700 monetų, KuCoin garsėja kaip geriausia centralizuota birža, perkant ir prekiaujanti mažesnės rinkos kapitalizacijos altkoinais, turinčiais didelį potencialą. Šios mažos kapitalizacijos monetos dažnai turi didesnį nepastovumą nei didesnės rinkos kapitalizacijos monetos. Ir pagauti visus jų sprogstamuosius judesius gali būti iššūkis. Kaip žino visi prekybininkai, kuo didesnis nepastovumas, tuo didesnės galimybės. Todėl šios rinkos yra tobulos naudoti Coinruleautomatizuotos prekybos strategijos. Dabar galite pasinaudoti šio nepastovumo pranašumais, nelaikydami akių nuo monitoriaus prekiaujant.

Maži mokesčiai

Kita priežastis Coinrule Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su KuCoin, nes mokesčiai svyruoja nuo 0.1% iki 0.02%, priklausomai nuo mėnesio prekybos apimties arba jūsų sąskaitoje esančio KuCoinToken (KCS) likučio. Dideli mokesčiai gali sunaudoti pelną iš prekybos, ypač kai jūsų strategijose vykdoma daug sandorių. Todėl KuCoin yra puiki vieta naudoti skalpavimo strategijas. 

Pasyvios pajamos

KuCoin pasyvių pajamų etosas puikiai dera su Coinrule's. „KuCoin“ buvo viena iš pirmųjų biržų, suteikusių kitų galimybių gauti pajamų per „KuCoin Earn“, kur vartotojai gali investuoti daugiau nei 50 aktyvų ir uždirbti konkurencingą pelną. KuCoin taip pat dalijasi pajamomis, gautomis iš prekybos mokesčių, naudodamas savo KuCoinToken, kur turėtojai, turintys bent 6 KCS, gali uždirbti kasdienių pajamų. Be to, „KuCoin Lend“ leidžia vartotojams skolinti savo kriptovaliutų turtą ir uždirbti stabilų pelną. KuCoin vartotojai taip pat gali būti filialais ir uždirbti komisinius, nukreipdami savo draugus, uždirbdami iki 40% prekybos mokesčių. 

Būsimi pokyčiai

KuCoin taip pat suteikia galimybę prekiauti maržos ir ateities sandorių rinkose su galimybe pasiekti finansinį svertą ir skolintų vertybinių popierių pardavimą. Būsimuose leidimuose Coinrule, mes taip pat planuojame integruoti ir palengvinti automatizuotą prekybą šiose rinkose.