Komanda

Eksponentiniai slenkamieji vidurkiai gyvai Coinrule!

Kaip dalis Coinrulenauji techninių rodiklių pasiūlymai, Coinrule dabar integravo 4 eksponentinės slankiojo vidurkio (EMA) laikotarpių palaikymą! Dabar galite įtraukti EMA8, EMA12, EMA26 ir EMA55 į savo strategijas, kad galėtumėte geriau pritaikyti savo taisykles.


EMA yra slenkančio vidurkio tipas, kuris suteikia didesnį svorį ir svarbą naujausiems duomenų taškams. The eksponentinis slenkamasis vidurkis taip pat vadinamas eksponentiniu svertiniu slankiuoju vidurkiu. Jie labiau reaguoja į naujausius kainų pokyčius nei a paprastas slenkantis vidurkis, kuris visiems laikotarpio stebėjimams taiko vienodą svorį. Panašiai kaip slankiojo vidurkio kirtimai, EMA kirtimai gali būti svarbūs signalai prekybininkams. Pavyzdžiui, jei greito laikotarpio eksponentinis slenkamasis vidurkis (pvz., EMA8) kerta lėtesnį periodo vidurkį (pvz., MA55), jis gali veikti kaip pirkimo signalas prekybininkui:

Intuityviai suprantama, kai greitas laikotarpis EMA kerta žemiau lėtesnio periodo EMA, jis gali veikti kaip signalas uždaryti poziciją arba atidaryti trumpąją poziciją.

Tikimės, kad jums patiks naujas indikatorius. Sėkmingos prekybos!