Komanda

Nekovokite su Fed

Antradienį paskelbti JAV VKI infliacijos duomenys. Metų lyginant su praėjusiais metais (YoY) infliacijos duomenys buvo karšti ir 0.21% viršijo lūkesčius. Nepaisant to, kad infliacija lėtėjo per metus, buvo tikimasi, kad dabartiniai duomenys bus mažesni. Dėl šios priežasties rizikos turtas ir akcijos patyrė trumpalaikį smūgį, o doleris įgavo šiek tiek pakilimo pagreitį, nes šie duomenys padidina Federalinio rezervo (Fed) palūkanų normų kėlimo galimybę ateityje. Prekyboje dažnai svarbiau kaip rinka reaguoja į naujienas, o ne į pačias naujienas. Ir bent jau kol kas rinkos šios naujienos nepriėmė labai blogai. Tuo tarpu JAV sausio mėnesio mažmeninės prekybos pardavimai viršijo lūkesčius >1%. Ar tai buka dėl to, kad ekonomikai sekasi geriau, nei tikėtasi? Arba meškų, nes Fed turės daugiau priežasčių žygiuoti? Belieka pamatyti.

Kitas signalas bus tai, kaip rinkos reaguos į Vertybinių popierių ir biržos komisijos (SEC) pranešimą, kad jos paduoda į teismą stabilių monetų emitentą. Šį kartą „Binance“ yra šaudymo linijoje, nes SEC pažymėjo „Binance“ stabilią monetą BUSD kaip „neregistruotą vertybinį popierių“ ir paskelbė apie teisminį procesą prieš jo emitentą „Paxos“. Įdomu tai, kad norint, kad turtas būtų pažymėtas kaip vertybinis popierius, jis turi atitikti Howey testo kriterijus. Dalis šių kriterijų reikalauja, kad perkant turtą būtų galima tikėtis pelno. Kaip SEC nustatė, kad perkant stabilią monetą yra „laukimas pelno“, dar reikia pamatyti. Vienas aiškus dalykas yra tai, kad nuo FTX žlugimo JAV valdžios institucijos labai stengėsi reguliuoti ir apriboti kriptovaliutų pramonę. Dar praėjusį mėnesį „Binance“ buvo priversta nutraukti USD įvažiavimo ir išvažiavimo į jas paslaugas. Kol kas rinka naujienas priima gerai.

Techniniu požiūriu Bitcoin dienos diagrama atrodo sveika. Po sausio pradžios įvykusio mitingo rinkoje vyksta nedidelė korekcija. Jaučiai tikisi, kad 0.382 Fibonacci lygis išliks tiek pat stiprus, kol ralis gali tęstis link kito pagrindinio pasipriešinimo, kuris sieks maždaug 25,000 9 USD. Svarbi pastaba yra tai, kad MA50 ir MA9 pradeda suartėti. Meškos tikėsis mirties kryžiaus ten, kur MA50 kerta žemiau MAXNUMX, o tai greičiausiai suteiks rinkai trumpalaikį meškų impulsą.

Kad prasidėtų nauja bulių rinka, techniniai nustatymai turi atitikti platesnę makroekonominę perspektyvą. Nors techniniai duomenys įvairiais laikotarpiais atrodo gerai, ekonominiai veiksniai, Fed politika ir JAV valdžios institucijos, pvz., SEC, kariaujančios prieš pramonę, mažai tikėtina, kad iki 2024 m. rinkimų rinka pasieks tiek techninių, tiek makroekonominių rodiklių konvergenciją. Kol nesuderinsime šių perspektyvų, atrodo protinga nepamiršti garsaus investuotojo Martino Zweigo žodžių: „Nekovok su Fed“. 

Peržiūrėkite diagramą „TradingView“. čia.