Komanda

Šokiai ant lubų

Pastarosiomis dienomis dėl patikimų pajamų ataskaitų išaugo įvairių technologijų akcijos. Įspūdingas „Microsoft“ debesų ir dirbtinio intelekto našumas buvo ypač vertas dėmesio, todėl jos akcijų vertė padidėjo ~ 8%. Bendrovė buvo ant slenksčio, kad sumuštų vienos dienos rinkos kapitalizacijos augimo rekordą. 

Priešingai, kriptovaliutų rinkos per pastarąsias kelias dienas patyrė daug didesnį pakilimą nei akcijų. Bitkoinas ir vėl tapo kriptovaliutų ralio lyderiu, nes lūkesčiai dėl palūkanų didinimo ateityje labai sumažėjo dėl besitęsiančių įtrūkimų regioninėje bankų sistemoje. Tačiau šį kartą pasakojimo pokytį paskatino didesnis nei tikėtasi indėlių, skirtų Pirmajai Respublikai (FRC), sumažėjimas, kuris padarė didelę žalą FRC balansui ir bus sunkiai įveikiamas. Antradienį FRC akcijos smuko maždaug 49%, o trečiadienio rytą – dar 25%.

Be to, besitęsianti JAV skolos lubų krizė yra įtikinama ir galimai nesaugi padėtis, kuriai reikia skirti daug dėmesio. Anksčiau sausio mėnesį JAV vyriausybė pasiekė skolinimosi limitą ir nuo to laiko pasikliovė „ypatingomis priemonėmis“, siekdama valdyti savo pinigų srautus, nes nebuvo naujų iždo emisijų. Dėl to šiais metais Iždo grynųjų pinigų likutis nuolat mažėjo, o finansų rinkos vis labiau nerimauja, nes tikimasi, kad lėšos baigsis iki birželio, todėl vyriausybė gali nevykdyti skolinių įsipareigojimų. Šį scenarijų verta atidžiai stebėti, kaip yra įrodymas daryti prielaidą, kad techninis įsipareigojimų nevykdymas gali sukelti užkrečiamųjų padarinių, kurie, blogiausiu atveju, gali padvigubinti JAV nedarbo lygį iki maždaug 7 %. Be to, susiskaldžiusiam Kongresui skolos lubų pakėlimas bus ypač sudėtingas demokratams, nebent bus pasiekti kompromisai. Rinkos nuogąstavimai yra akivaizdūs dėl didėjančių kredito įsipareigojimų neįvykdymo apsikeitimo sandorių skirtumų – rodiklio, nurodančio, kiek kainuoja apsisaugoti nuo JAV vyriausybės įsipareigojimų nevykdymo, – taip pat didėjantis skirtumas tarp 1 ir 3 mėnesių iždo vekselių pajamingumo (apie 3.4 %, palyginti su maždaug 5.1 %). . Pastaruoju metu investuotojai ieškojo 1 mėnesio trukmės iždo vekselių, kurių terminas sueina anksčiau nei prognozuojamas vyriausybės lėšų išsekimas, todėl 1 mėnesio vekselių kaina pakilo ir jų pajamingumas mažėja.

Techniniu požiūriu „Bitcoin“ patyrė nedidelį atsitraukimą nuo savo vietos viršūnės, siekiančios maždaug 31,000 50 USD, ir nuo to laiko išbandė 50 dienų slankųjį vidurkį, kol atgavo šiek tiek aukštesnį pagreitį. Kito atsitraukimo atveju prekybininkai greičiausiai stebės, ar 9 dienų slenkamasis vidurkis vėl taps parama. MA50 ir MA9 taip pat pradeda suartėti, o MA50 gali būti kirsti žemiau MA9. Tai būtų meškų signalas. Kai MA50 anksčiau kirto aukščiau MA9, Bitcoin įgavo didelį pagreitį, pabrėždamas galimo MA50 kirtimo žemiau MAXNUMX svarbą.

Žvelgiant į ateitį, pagrindinės stebėjimo datos yra gegužės 3 ir 4 d., kai planuojamas artėjantis FOMC susitikimas. Federalinis rezervų bankas jau užsiminė apie tolesnį 25 bazinių punktų padidėjimą, kurį rinka greičiausiai įvertino. Nepaisant to, patartina būti atsargiems, nes per šį susitikimą FED gali imtis netikėtų veiksmų.

Peržiūrėkite diagramą „TradingView“. čia.