Komanda

Užkratas?

Pastarosios dvi savaitės buvo kupinos didesnio skausmo, nes FTX užkrečiamasis poveikis ir toliau plito, o rinka pradėjo gauti daugiau informacijos apie įvykius, kurie baigėsi FTX skandalu. 

Lapkričio 11 d. Samas Bankmanas Friedas (SBF) atsistatydino iš FTX generalinio direktoriaus pareigų. Netrukus po to nauju generaliniu direktoriumi buvo paskirtas Johnas Ray III, Čikagoje gyvenantis teisininkas, anksčiau dirbęs restruktūrizavimo pareigūnu keliose aukšto lygio bankroto bylose. Nuo tada, kai buvo paskirtas, Johnas pareiškė: „Niekada per savo karjerą nemačiau tokios visiškos įmonės kontrolės nesėkmės ir tokio visiško patikimos finansinės informacijos nebuvimo, kaip čia nutiko“. Šiurpus pareiškimas iš asmens, kuris restruktūrizavo Enron – įmonę, kuri naudojo SPV 38 mlrd. USD skolai paslėpti.

Kadangi užkratas grėsė plisti, o biržos patiria vis didesnį spaudimą, rinka atidžiai stebėjo, kas atsitiks su „Digital Currency Group“ ir jos dukterinėmis įmonėmis „Genesis“ ir „Grayscale Bitcoin Trust“ (GBTC). Panašu, kad „Genesis“, viena iš didžiausių ne biržos prekybos stalų ir skolintojų šioje erdvėje, patiria didelį spaudimą po to, kai pasklido gandai, kad jie bando surinkti 1 mlrd. USD, kad išvengtų bankroto. Be to, GBTC vis tiek gali atsipalaiduoti ir į rinką išleisti šimtus milijonų BTC ir ETH. Atsižvelgiant į tai, kad GBTC priklauso 640 3.3 BTC, ty XNUMX % dabartinės cirkuliuojančios pasiūlos, poveikis rinkai būtų didžiulis. 

Žvelgiant iš techninės perspektyvos, bitkoinų dienos diagramos kainų veiksmas bus patenkintas, kai po žlugimo kaina labai nuvertės. Jaučiai šiek tiek pasitikės MACD indikatoriumi, kertančiu virš signalo linijos, o tai gali būti trumpalaikio nuotaikų pasikeitimo įrodymas. Vienas svarbus lygis, kuris iki šiol išsilaikė, yra 15,500 XNUMX USD parama. Jei šis lygis bus prarastas, apleista rinka, kuri nuolat buvo pastarąsias dvi savaites, gali pablogėti. Kitas svarbus dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra tai, kad Bollingerio juostų indikatorius šiuo metu turi didelį skirtumą, o tai reiškia, kad nepastovumas yra didelis, o tai yra sveikintinas vaizdas skalperiams.

Mes tikrai žinosime skandalo mastą, kai paaiškės daugiau informacijos po FTX bankroto bylos. Iki tol nuosmukio mastas greičiausiai priklausys nuo FTX ir kitų rinkos dalyvių tarpusavio ryšio.