Komanda

Burbulas arba nieko

Pastarosios dvi savaitės buvo iš esmės be įvykių, nes rinkoje buvo nuolatinis mažo nepastovumo laikotarpis, o Bitcoin prekiavo tarp 16,250 17,000 USD palaikymo ir XNUMX XNUMX USD pasipriešinimo. 

Žvelgiant iš techninės perspektyvos, MACD indikatorius ką tik kirto virš signalo linijos. Paskutinį kartą, kai taip atsitiko, rinkoje trumpalaikis pakilimo tempas padidėjo. Jaučiai tikisi, kad šis impulsas pasiteisins, o bitkoinas pagaliau viršys 17,000 16,250 USD lygį ir pasieks naujas diapazono aukštumas. Bears ieškos pertraukos žemiau 15,500 14,000 USD, o tai liktų tik XNUMX XNUMX USD kaip paskutinė didelė parama prieš XNUMX XNUMX USD. RSI vis dar išliko gana neutrali ir kol kas nepateikė jokios didelės paramos nė vienam galimam scenarijui.

Vyksta pokalbis, ar 2023 m. rinka matys „aido burbulą“ (po burbulo atsiradimo, dėl kurio susidarys kitas mažesnis burbulas). Rinkos lūkesčių skirtumas dėl Fed 2 m. kuri gali suteikti jaučiams pasitikėjimo. Tai patvirtina Federalinis rezervų bankas, kuris neseniai pradėjo mažinti palūkanų normų kėlimą nuo 2023 bps padidinimo iki 75 bps. Tačiau yra įrodymas kad rinkos linkusios į dugną po Fed daro savo ašį, o ne anksčiau. Tai sustiprintų atvejį, kad dar nepasiekėme šios dabartinės meškų rinkos žemumų.

Kitas svarbus įvykis, suteikiantis prekybininkams peno pagalvoti, yra Kinijos atsivėrimas COVID apribojimams. Ar tai bus infliacija pasaulio ekonomikai ir gali pakenkti palūkanų kėlimo poveikiui, nes Kinijos piliečiai po 2 metų uždarymo skubės leisti pinigus? Šių įvykių poveikį verta atidžiai stebėti. 

Nesvarbu, ar rinka mato aido burbulą, ar ne, vienas įvykis, kuris turės didelę įtaką trumpalaikei rinkos krypčiai, yra sausio 18 d. pranešimas apie VKI infliaciją. Daugelis prekiautojų sieks, kad infliacija būtų švelni, nes tai suteiks rizikos turto, pvz., bitkoino, šiek tiek palengvėjimo, o kartu sumažės dolerio ir obligacijų pajamingumas. Nepriklausomai nuo infliacijos, prekybininkai šiuo metu norės būti atsargūs sverto pozicijoje, nes kintamumas tikrai bus didelis paskelbus pranešimą.

Peržiūrėkite diagramą „TradingView“. čia.