Komanda

Tarp BlackRock ir Tornado

Ryšys tarp tradicinių finansų ir kriptovaliutų yra glaudžiai susijęs nei bet kada anksčiau, nes institucinė mūsų brangaus turto klasės paklausa sparčiai auga. Praėjusią savaitę pamatėme, kad didžiausias pasaulyje turto valdytojas „BlackRock“, valdantis maždaug 8.5 mlrd. USD, pritarė bitkoinams, siūlydamas savo JAV įsikūrusiems investuotojams tiesioginį bitcoin privatų pasitikėjimą. Kadangi yra didžiausias turto valdytojas pasaulyje, gali būti, kad visi jų konkurentai greitai imsis pavyzdžiu, kad užtikrintų, jog jie taip pat pasiūlys tokias galimybes savo klientams.

Siekdama suteikti papildomą prieigą, „BlackRock“ taip pat bendradarbiauja su „Coinbase“, kad suteiktų infrastruktūrą savo instituciniams klientams investuoti į kriptovaliutų turtą. Pramonėje pirmaujančią „BlackRock“ portfelio valdymo programinę įrangą „Aladdin“ naudoja daugiau nei 200 didžiausių pasaulio institucinių investuotojų ir valdo daugiau nei 21 trilijoną USD vertės turtą. „Aladdin“ ir „Coinbase“ sujungs jėgas, kad pasiūlytų vientisą kriptovaliutų portfelio valdymo sistemą, o „Coinbase“ tvarkys turto vykdymą ir saugojimą, o „Aladdin“ tvarkys portfelio valdymo aspektus per „Aladdin“ sąsają. Galima teigti, kad tai yra svarbus žingsnis įrodant bitkoino teisėtumą, ypač kai „BlackRock“ yra pagrindinis ESG investavimo veiksnys. Be to, parodomas „BlackRock“ institucinių klientų poreikis turtui.

„Tornado Cash“ – populiari maišymo paslauga, užtikrinanti privatumą tinkle – praėjusią savaitę sulaukė didelio vyriausybių kritikos visame pasaulyje. JAV iždo departamento Užsienio turto kontrolės biuras (OFAC) sankcionavo protokolą, todėl bet kuris amerikietis, besinaudojantis svetaine, pažeidė sankcijų įstatymus. Sankcijos buvo įrodinėjamos dėl tariamai didelio nelegalių lėšų, plaunamų pagal protokolą, skaičiaus ir siekiant užkirsti kelią įsilaužėlių grupėms, tokioms kaip „Lazarus Group“, plauti pavogtas kriptovaliutų lėšas. Nyderlandų valdžios institucijos suėmė vieną iš protokolo kūrėjų ir pareiškė, kad imsis tolesnių veiksmų prieš DAO, kurie gali įgalinti pinigų plovimą. Ar tai gali būti karo prieš decentralizuotus finansus (DeFi) pradžia?

Susiejimo su „Tornado Cash“ pinigine arba matomos palengvinančios veiklą grandinėje pasekmės taip pat paskatino „decentralizuotus“ protokolus uždrausti adresams naudotis jų paslaugomis, kad jie atitiktų reguliavimo institucijų reikalavimus. Dėl kriptovaliutų skaidrumo ir prieinamumo kiekvienas asmuo gali siųsti bet ką bet kuriuo piniginės adresu, o savininkas negali sustabdyti savo piniginės priėmimo operacijų.

„Tornado Cash“ uždraudimas paskatino garsių asmenybių, tokių kaip Jimmy Fallonas ir Dave'as Chappelle'as, pasitraukimą iš protokolo, dėl ko jie pažeidė sankcijų įstatymus ir buvo baudžiami iki 30 metų kalėjimo... techniškai kalbant. „Aave“, populiarus skolinimo ir skolinimosi protokolas, uždraudė „Tron“ įkūrėjo Justino Suno piniginę, nes jam lėšas iš „Tornado Cash“ atsiuntė tas pats nežinomas subjektas.

„Aave“ uždraudęs piniginės adresus sukėlė sumaištį kriptovaliutų bendruomenėje, nes daugelis žmonių abejoja, ar šie protokolai iš tikrųjų yra decentralizuoti, nes jie gali įsikišti ir uždrausti piniginės adresus. Kai kurie komentatoriai teigė, kad vyriausybės pateikimo aktas visiškai prieštarauja kriptovaliutų ir DeFi etosui. Coin Centre, kriptovaliutų privatumo gynimo grupė, pareiškė, kad užginčys sankciją, nes ji „viršija [OFAC] įstatymais numatytus įgaliojimus“.

Nuo tada, kai kriptovaliuta buvo pradėta naudoti, nacionalinės valstybės, naudojančios kriptovaliutą savo naudai, buvo laikomos galutine viršininke prieš visuotinį priėmimą. Praėjusią savaitę Iranas finansavo importą, kurio vertė 10 mln. Jų naudojimas buvo paskatintas dėl to, kad jie yra antra pagal sankcijas šalis pasaulyje po Rusijos, o tai riboja jų galimybes prekiauti su kitomis valstybėmis naudojant esamas bankų sistemas. Vienas iš šalies ministrų taip pat pareiškė, kad „Iki rugsėjo pabaigos kriptovaliutos ir išmaniosios sutartys bus plačiai naudojamos užsienio prekyboje su tikslinėmis šalimis“.

Padidėjęs kriptovaliutų naudojimas iš tokių valstybių kaip Iranas gali būti vertinamas kaip dviašmenis kardas. Tai parodo pagrindinius suvereniteto ir nešališkumo principus, pagal kuriuos kiekvienas asmuo turi turėti teisę perduoti vertę. Tačiau, priklausomai nuo jūsų geopolitinių pageidavimų, tai gali būti naudinga tik tiems, kurie nėra priimti į sistemą ir, ko gero, netinkami žmonės.

Šis naudojimo atvejis, vis labiau paplitęs, taip pat galėtų suteikti daugiau pasitikėjimo vyriausybėms uždrausti ir reguliuoti kriptovaliutą, remiantis nacionalinio saugumo argumentu ir koziriu. Ir atvirkščiai, Ukraina panaudojo kriptovaliutą, kad surinktų daugiau nei 100 mln. Kaip ir bet kurios technologijos atveju, jos moralę apibrėžia naudojimas ir vartotojai, nepaisant to, kad technologija visada išlieka nešališka.

Analizuojant kainų pokyčius, šie pokyčiai neturėjo didelės įtakos bitkoino kainai. Techniniu požiūriu bitkoinas yra tarp uolos ir kietos vietos kylančiame kanale, o 24,500 100 USD lygį sunku įveikti. Šiame lygyje taip pat svyruoja 28,000 dienų slenkamasis vidurkis. Didesnis laiko tarpas, viršijantis šį lygį, gali būti stiprus rodiklis, kad ralis gali tęstis, o kitas tikslas greičiausiai bus 2021 2021 USD lygis, kur atsidarė 200 m. metinė žvakė ir kur mes konsolidavomės per 23,000 m. vasarą. Atmetus iš čia, galime iš naujo išbandyti žemesnius lygius ir XNUMX savaičių slenkamasis vidurkis, kuris yra apie XNUMX XNUMX USD.

Tačiau baimei ir godumui pasiekus aukščiausią lygį, matytą per pastaruosius 4 mėnesius, o Dogecoin ir Shiba Inu stipriai siurbiant, tai yra signaliniai ženklai, kad gali formuotis laikinoji rinkos viršūnė. S&P 500 taip pat paliečia stiprų pasipriešinimą maždaug 4,300 XNUMX USD lygiui, o dėl dar didesnio institucinio įsitraukimo ir susipynusių portfelio valdymo sistemų, atmetimas iš šio lygio gali būti katalizatorius sugrįžti į žemesnius lygius – kriptovaliutai gali nukentėti labiausiai.

Sukurkite taisykles ir automatizuokite savo BTC sandorius dabar naudodami Coinrule! (https://coinrule.com/)