Komanda

Bearish Bites

Trečiadienį uždanga pakilo nuo naujausio FOMC posėdžio protokolo, atskleidusio stebėtiną FED narių susiskaldymą dėl galimo palūkanų normų kėlimo būsimame susitikime, kuris numatytas birželio 14 d.

Nors šiuose susitikimuose dažnai susidaro vienybė ir sutarimas, šis konkretus susirinkimas buvo paženklintas prieštaringų požiūrių ir tam tikro netikrumo. Dalis narių dabar išreiškia vis didesnį susirūpinimą dėl per didelio sugriežtinimo pavojaus. Šie rūpesčiai kyla dėl būdingo palūkanų kėlimo vėluojančio poveikio – reiškinio, kuris gali netyčia pristabdyti ekonomikos augimą, jei nebus protingai valdomas. Vis labiau nerimaujama, kad per skubotas palūkanų didinimo mygtuko paspaudimas gali pradėti įvykių grandinę, kuri gali trukdyti ekonomikos atsigavimui. Įtampa apčiuopiama artėjant artėjančiam birželio mėnesio susitikimui, o rinkos su nekantrumu laukia, kaip šis vidinis Fed nesutarimas pasireikš jų sprendimų priėmimo procese. Ar laimės raginimai būti atsargiems, ar balsai, pasisakantys už griežtesnę pinigų politiką, perims vadžias? Tik laikas parodys, pridėdamas dar vieną laukimo ir intrigos sluoksnį besiskleidžiančiam ekonominiam pasakojimui.

Skirtingų nuomonių sąlygomis pareigūnai sutarė dėl vieno konkretaus klausimo: skubaus poreikio laiku padidinti skolos limitą. Fed pareigūnai vertino šį žingsnį ne tik kaip būtiną, bet ir nepaprastai svarbų siekiant užtikrinti fiskalinį stabilumą ir išlaikyti šalies ekonomikos patikimumą. Šis vieningas suskaldytas klimatas išryškina padėties rimtumą ir sustiprina greitų ir ryžtingų veiksmų svarbą siekiant suvaldyti gresiančią skolos lubų krizę.

Tuo tarpu, atrodo, kad rinkoje yra didelis pasitikėjimas, kad sandoris gali būti rastas, nors yra mažai įrodymų, patvirtinančių šį optimizmą. Rinka, kaip šachmatų žaidėjas, galvojantis kelis žingsnius į priekį, jau pradėjo atsižvelgti į tai, kas gali nutikti iškart po to, kai bus baigtas sandoris. Tikimasi, kad abi šalys greitai pasieks sutarimą, galbūt jau savaitgalį, o tai bus pagrindas lemiamam balsavimui Atstovų rūmuose ir Senate kitą savaitę. Tačiau tai nėra bet koks balsavimas – tam reikia dviejų partijų rankos paspaudimo – retas reginys šiuolaikinės Amerikos politikos pasaulyje. Jei Kongresas pritars susitarimui ir greičiausiai padidins skolos lubas iki 2025 m., Iždui teks didžiulė užduotis. Ji turės greitai papildyti grynųjų pinigų atsargas, todėl reikės išleisti daugybę iždo vekselių. Kiekybiškai įvertinus, mes kalbame apie stulbinančius 500 milijardų dolerių, kurių prireiks iškart po sandorio, o vien tik antroje 1.2 m. pusėje ji dar padidės iki 2023 trilijono dolerių. Greta besitęsiančio kiekybinio griežtinimo tai greičiausiai labai sumažins likvidumą, o akivaizdžiausias poveikis bus USD pajamingumo padidėjimas. Jau matome pradinius padarinius, kai staigus derlingumo padidėjimas visoje kreivėje. Šis eskalavimas vėliau sustiprino USD ir padarė spaudimą mažinti aukso kainas.

Žvelgiant iš techninės perspektyvos, paskutinis rinkos atnaujinimas pabrėžė, kad įvairūs techniniai rodikliai rodo artėjantį bitkoinų augimo tempo padidėjimą, kuris, kaip buvo pastebėta, iš tiesų išsiskleidė per pastarąsias dvi savaites. Svarbus dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra tai, kad neseniai buvo pažeistas 26,500 9 USD palaikymo lygis, o tai greičiausiai reiškia, kad kai kurių prekiautojų dėmesys bus nukreiptas į trumpąsias pozicijas. Tai patvirtina faktas, kad MA100 ir MA22,000 atrodo pasiruošę meškų kirtimui. MACD yra dar vienas svarbus rodiklis, kurį verta stebėti. Atsisakius meškų pasakojimo, MACD linija atrodo pasirengusi pakilti virš signalinės linijos, o tai rodo galimą bulių poslinkį. Atsižvelgiant į ankstesnį tokio kryžminimo įvykį, „Bitcoin“ smarkiai išaugo nuo 30,000 XNUMX USD iki daugiau nei XNUMX XNUMX USD.

Kadangi esame ant galimai transformuojančių Federalinio rezervų banko ir Kongreso sprendimų slenksčio, atrodo, kad rinka plaukia į neapibrėžtumo jūrą. Ar tapsime sklandaus plaukimo šiais neramiais vandenimis liudininkais, ar mus užklups netikėto perversmo audra? Atsakymą pateiks tik artimiausios savaitės.