Komanda

Sausio bėgyje…

Kaip eina sausio mėnuo, taip ir eina kiti metai – tai Volstryto posakis, kuris nuo 10 m. buvo klaidingas tik 1950 kartų. Kiek tai galioja kriptovaliutų rinkoms?

2021 m. sausio mėn. bendra kriptovaliutų rinkos riba išaugo apie 28 %. 2020 m. sausio mėn. ta pati metrika išaugo 36 %. Kita vertus, gilioji „Crypto Winter“ prasidėjo 2018 m. – tų metų sausį bendra rinkos riba sumažėjo 20%.

Jei istorija kartosis, kriptovaliutų rinkų metai gali būti silpni, nesvarbu, koks trumpalaikis šoktelėjimas, kurį matėme pastarosiomis dienomis.

Žinoma, bendra šios skilties tema buvo tai, kiek pažengė kriptovaliuta, palyginti su 2018 m. Net jei kai kurios rinkos dalys būtų meškos, tokiose srityse kaip decentralizuoti finansai, NFT, GameFi gali atsirasti didelių galimybių ir mažų ciklų. , L2s ir pan.

Tačiau norint gerai pasirodyti tokiose rinkose, reikia daugiau pastangų, nes „Tik aukštyn“ laikai būtų pasibaigę. Tai pasakius, 2022 m. sausio mėn. dar liko daugiau nei pusė mėnesio, daug laiko netikėtam mitingui, kuris pakels nuotaiką. Ir net jei sausis bus blogas, galbūt kriptovaliutų rinkose mūsų laukia keletas teigiamų staigmenų.

Vienas teigiamas katalizatorius, pavyzdžiui, kita didelė įmonė, įtraukianti BTC į savo balansą, gali būti viskas, ko reikia norint ištraukti rinką iš sausio mėnesio.