Komanda

Pietaujame pragare?

Rinkos šiek tiek atsigavo po to, kai per trečiadienį vykusį karštai lauktą Federalinių rezervų banko atvirosios rinkos komiteto posėdį nebuvo paskelbta jokių netikėtų griežtinimo pranešimų.

Tačiau palengvėjimo atšokimas jau išseko. Panašu, kad platesnės nuotaikos rinkoje kol kas išlieka pesimistiškos.

Pagrindinis klausimas dabar yra toks: kaip žemai galime nusileisti? 2021 m. vasaros žemiausiose pozicijose BTC trumpam pasiekė 30 69 USD lygį, o kai kuriose biržose – žemiau, kad tik atsitrauktų nuo jo. Vėliau sekė rudens didėjimas iki XNUMX tūkst.

Daugelis protingų stebėtojų, pavyzdžiui, „Bitmex“ įkūrėjas Arthur Hayes, žr. BTC palaikymą už 28,500 1,700 USD ir ETH palaikymą už 20 1,400 USD. Bet kas, jei nusileisime žemiau? Istoriškai nei BTC, nei ETH nepažeidė visų laikų rekordo iš ankstesnio ciklo kitame lokių turguje. Kad tai įvyktų, BTC turėtų nukristi iki XNUMX XNUMX USD, o ETH - iki XNUMX XNUMX USD.

Jei taip atsitiktų, nuotaika pasidarytų nepaprastai neigiama, nes tai sugriaus daugumos rinkos dalyvių lūkesčius dėl paramos. Laimei, iki tokių pasaulio pabaigos scenarijų dar toli. Potencialas, kuris gali kilti, išlieka niūresnis Federalinis rezervas, kuris, kaip ironiška, gali sekti, jei Rytų Europoje padidėtų geopolitinė įtampa.

Be to, kas nutiktų, jei daugiau valstybių imtųsi Salvadoro pavyzdžio ir reaguotų į USD infliaciją paskelbdamos BTC teisėta mokėjimo priemone? Sklando žinia, kad kai kurie stambūs žaidėjai tikisi, kad tai įvyks 2022 m. Pasekmė neabejotinai būtų pakartotinis BTC, kaip turto klasės, įvertinimas: nuo didelės rizikos technologijų žaidimo iki makro turto, kitaip nei auksas ar nafta. Retai kada linija tarp pragaro ir dangaus buvo taip menkai subalansuota. Važiuokite atsargiai.